Zde jsem se rozhodla uveřejnit zaslané zpětné vazby

     klientů, které mi můžete zaslat i Vy na můj email

 

   Foto - dárek od klientky jako poděkování. To jsou právě

      ty okamžiky, kterých si nesmírně vážím, děkuji.

 

        

 

 

 

Děkuji paní Markéto za Vaši empatickou podporu v mé těžké životní rodinné situaci, kdy jste mi byla oporou a ukázala jste mi, proč tato situace vznikla, proč jsem jí musela projít i členové mojí rodiny. Hodně jsem pochopila díky Vám. ( Andrea )

 

Velice jsem byla spokojena s Vašimi službami, nadšena prostředím kde pracujete. Věnovala jste se mi po celou dobu a zodpověděla jste mne všechny mé dotazy, které jsem Vám položila. Ráda se k Vám opakovaně vracím, moji důvěru máte Vy paní Markétko. ( Lucie )

 

Touto cestou bych Vám chtěla poděkovat, byla jste mi oporou, když mi zemřela dcera, již jsem nedoufala, že opět otěhotním a stalo se, jak jste řekla a narodila se nám holčička, dle Vašeho výkladu, který byl naprosto přesný, i když jsem mnohdy nedoufala. ( Jana )

 

Ze srdce děkuji Vám paní Markéto za upozornění mého neblahého zdravotního stavu, který jste mi diagnostikovala pomocí karet, lékař potvrdil to co jste řekla a ihned proběhla operace. Nyní jsem zdráva a já Vám děkuji, protože si neumím představit, co bych si počala, kdybyste mi k lékaři neposlala.

( Hanka )

 

Dobrý den, děkuji za pomoc při řešení těžké situace s mojí dcerou, která trpí na ADHD, hyperaktivitu, aspergrův syndrom. Pomohla jste mi nasměrovat jeji cestu, objasnila příčiny, upozornila mne na její vlohy a nadání. ( Pavla )

 

Dobrý den, z počátku jsem měl obavy k Vám zajít, protože moje sexuální orientace je jiná, ale vy jste mne velice překvapila nejen Vaším profesionálním přístupem, ale hlavně vaším výkladem, který naprosto seděl bez toho, aniž bych vám cokoli řekl. Dal jsem vám pouze datumy a jména. Rád opět využiji vašich služeb. Jste velmi symatická žena, která si na nic nehraje. ( Lubomír )

 

Děkuji Vám paní Markétko za pomoc před maturitou, kdy jsem vás osobně navštívila a díky vám jsem byla klidnější a mohu jen potvrdit, že vám výklad vyšel, maturitu jsem zvládla úspěšně a dokonce jste mi řekla co ještě vypilovat před zkouškami a právě z toho tématu jsem měla otázku. ( Sandra )

 

Vždy ráda využívám telefonických konzultací, obracím se na vás a stále i budu. Zjistila jsem, že i po telefonu vám výklady vychází, ostatně práci jsem našla, partnera také a nyní jsem konečně zase šťastná a to i díky vám. Těším se opět naslyšenou. ( Darina )

 

Milá Markéto, děkuji Vám za pomoc, kdy jsem byla zoufalá z toho, že se doma přemistovaly předměty, děly se divné věci, od doby co jste mi poradila co mám učniniti je v domě klid. Už mohu spát a nemusím se již bát. Veliké děkuji. ( Michaela )

 

Paní Markéto jste opravdu paní kartářka, která je milá, je vidět, že se vyznáte ve svém oboru, nevyptáváte se zbytečně, nelovíte moudra, ale naopak zodpovědně jste využila celý čas k zodpovězení mých dotazů. Již dlouho jsem se trápila mileneckým poměrem a vy jste mi dala odvahu vše ukončit, že potkám lásku. Opustila jsem letitý milenecký vztah, který nikam nevedl, kde jsem se v něm spíše ztrácela a po čase jsem poznala muže, který je jen a jen pro mě a miluje mě a já jeho. Díky za vše.

( Mirka )

 

Dobrý den paní Markétko, poděkuji Vám takto písemně, ale i tak učiním osobně, až Vás opět navštívím. Pomohla jste mi, když mě a mé děti týral manžel psychicky, neuměla jsem odejít, bála jsem se i moje děti. Byla jsem zoufalá, díky Vám jsem získala po čase odvahu odejít a začít nově žít. Vše jak jste řekla se splnilo, zvládla jsem to finančně což jsem se hodně bála. Našla jsem si pronájem, odstěhovala se, rozvedla se i když to byl veliký boj a slz bylo dost, ale získala jsem opět sebedůvěru i moje děti. Už se nemusíme bát co zase bude, až se manžel vrátí domů. Nyní jsem šťastně zamilovaná, žiji již s novým partnerem a zažívám to, co jsem dosud nezažila. Máte můj obdiv.  Jste báječná ženská. ( Petra )

 

Děkuji touto cestou, jak jste řekla těhotenství proběhlo v pořádku, narodil se chlapeček císařským řezem, zdravotně jsme oba v pořádku. Vše Vám vyšlo a to se do poslední chvíle nevědělo, zdali rodit budu přirozeně. 

( Karolína )

 

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za pomoc, pomohla jste mi objasnit příčinu smrti mojí dcery, která zemřela v cizině. Děkuji, smíření je po našem hovoru snadnější i když stále bolestné. Vím, že se na vás mohu kdykoli obrátit a že mi odpovíte na otázky, jste mým andělem.

( Miluška )

 

Děkuji za Váš pravdivý a přesný ničím neokecáváný výklad. Říkáte pravdu i nemilou, ale otevřela jste mi oči, když jsem měla podezření z něvěry manžela, toto jste mi i Vy potvrdila, nevěděla jste o mé osobě zhola nic. Nebylo to příjemné slyšet tento verdikt, bolelo to, ale dokázala jsem se s tím vypořádat, protože jste mi nasměrovala, informovala o věcech, které mi do té doby byly cizí. ( Šárka )

 

Paní Markéto, díky vám jsem v zahraničí a nelituji, práce je náročná, ale vydělávám slušný obnos peněz, jak sem si představovala. Jsem ráda, že jsem využila vašich služeb i když jsem spíše k vašemu výkladu přistupovala s odstupem. Nyní je mi docela trapně, jak jsem se k vám na osobní návštěvě chovala, prostě jsem byla jak nevěřící Tomáš, měla jste se mnou trpělivost, omlouvám se za své chování. Nyní k vám vzhlížím a jsem ráda, že jsem proboha nezůstala v čechách. Thank you very much.

( Gabriela )

 

Takže Markétko, děkuji za podporu při mé těžké nemoci, máte srdce přesně tam kde má být. Jste velice silná žena a moc si vážím toho, že jste mi sdělila,proč sem onemocněla, uvědomila jsem si hodně věcí. Pomohla jste mi přijmout nemoc, žít ze dne na den a i když jsem nemocná, tak žiji. S vaší oporou vím, že se připravím i na den odchodu, už se tolik nebojím, ráda poslouchám vaše vyprávění o posmrtném životě a smyslu života. S úctou

( Káťa )