OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Dle nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) na ochranu osobních údajů (GDPR) prohlašuji, že jsem pouze já správcem a zpracovatelem Vašich osobních údajů, které mně osobně poskytnete a to:

K telefonickému, osobnímu či písemnému výkladu či osobní údaje budou použity v případě odeslání poštovní zásilky při objednání mých karet, k vystavení faktur a k zápisu do mé klientské databáze, která slouží k evidenci objednávek. Klientskou databázi osobně spravuji a slouží výhradně a jen k mému soukromému přehledu. Jiné osoby nemají k Vašim údajům přístup a tato databáze je dobře zabezpečena, zodpovídám za ni a chráním Vaše osobní údaje proti zneužití v maximální možné míře.

Ručně zapsané osobní údaje jako je datum narození a křestní jméno po skončení výkladu podléhají skartaci. Emaily jsou mazány. Prohlašuji, že jako správce a zpracovatel Vašich osobních údajů splňuji veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. 

Před provedeným výkladem je potřeba udělit souhlas s tím, že poskytujete své osobní údaje k určenému výkladu a k evidenci do mé klientské databáze a to dobrovolně a ze svobodné vůle.

Snažila jsem se pro Vás vše zjednodušit a tak:

Vyplňte prosím formulář níže, kam napište Vaše jméno a příjmení a připište slovo SOUHLASÍM, klikněte na odeslat. Hotovo, jak jednoduché.

Níže si také můžete přečíst v PDF formátu celé sdělení o ochraně osobních údajů.