Výklad z tarotových karet pro jednotlivá znamení na rok 2021

04.01.2021Beran

Berani budou procházet obdobím, kdy vše staré a nepotřebné bude z jejich života odcházet, aby mohlo přijít něco nové a lepší. Půjde o rok potřebné obnovy, změny. Tento rok si uvědomíte, jak jste na tom s Vaší prací. Chodíte do práce rádi? Cítíte, že se potřebujete posunout? Práce se vykonává z nutnosti, ale povolání je obživa, která Vás naplňuje a ke které jste opravdu shora povolaní. Letos budete řešit peníze, ať už jde o investice, placení pohledávek, řešení půjček či hypoték. V oblasti profesního života a dalšího posunu je potřeba, abyste si srovnali myšlenky, zpracovali Vaše obavy a strachy, a abyste nežili v iluzi a sebeklamu. Již máte zkušenosti, které využijte k Vašemu prospěchu. Nebojte se potřebných změn. V partnerských vztazích se můžete znovu nadechnout, získat sílu, posunout se dál, ale předtím, než se nadechnete, bude potřeba vyřešit záležitosti, které v sobě či mezi sebou , nemáte vyřešené. V oblasti zdraví si hlídejte trávicí a vylučovací orgány a hlavu. Pozor na zbrklost a nesoustředěnost, unáhlená jednání. V tomto roce bude potřeba regenerovat nejen mysl, ale i tělo. Zbytečně se nepřepínejte, právě díky přetížení, budete nuceni se pozastavit, abyste si uvědomili správné životní hodnoty. Mějte nadhled, vytrvalost a nic sobě ani jiným nevyčítejte. Dejte na svůj vnitřní hlas, který Vás povede.


Býk

Býci, v tomto roce, budou přicházet jistá pokušení, kterým budete nuceni čelit. Pozor si dejte na jakékoliv závislosti / závislost na práci, na lidech, na sociálních sítích, počítači, alkoholu atd. / Budete se stále učit, abyste dokázali vidět, jak věci ve skutečnosti opravdu jsou a abyste nepodléhali názorům druhých. Budete procházet obdobím, kdy Vám bude chybět pevná půda pod nohama, avšak pokud se nenecháte zlákat na scestí, uleví se Vám. Nic nepřehánějte a všeho s mírou. Na světlo budou vytahovány všechny aspekty Vaší povahy, které považujete za temné. Nedívejte se na svět se strachem, učte se žít a být tady a teď. Pamatujte, že jakákoli závislost je nesvoboda. A nesvoboda vede k omezení. Tento rok je o uvědomění si vlastní jedinečnosti. Ale pozor, nezneužívejte svoji moc a sílu. Nemuselo by se to vyplatit. I po Vás se bude chtít, abyste v oblasti své profese, cosi změnili. Možná, že už dlouho stagnujete nebo přešlapujete na místě, bez možnosti dalšího vývoje. Zamyslete se, co byste mohli udělat jinak. Váš majetek či podnik může být ohrožen či se z Vašeho podvědomí mohou vynořit strachy, že o něco nebo někoho přijdete. Býci, buďte tvořiví a zapracujte na sebehodnotě. Je to rok nečekaných a nevyhnutelných změn. Pozor si dejte na letmé známosti, ve vztazích budete prověřovat a učit se důvěřovat. Buďte aktivní, pasivita v jakékoli oblasti, vede k rezignaci, stagnaci. V oblasti zdraví si hlídejte pohybový aparát, trávicí ústrojí, zuby a krk.


Blíženci

Tento rok pro Vás bude transformační. Pokud na sobě zapracujete, hodně blíženců se posune dál. Všechny Vaše nápady, převeďte v činy. Využijte Vaší komunikace. / přihlaste se na konkurzy, kurzy, studia a výběrová řízení / hledejte, aktivně komunikujte a vězte, že se to vyplatí. Otevírá se před Vámi nová možnost, zažít hojnost. Nepropásněte Vaše šance. Pamatujte, aby byla v životě nastolena rovnováha, musí zákonitě něco odejít. Dejte šanci a prostor novému. Nechte odejít vše, co už Vám nepřináší užitek. Něco ve Vašem životě potřebuje změnu. Blíženci, v tomto roce si můžete finančně polepšit. Objeví-li se nové možnosti přivýdělku nebo stabilní práce, neváhejte a chyťte se dané příležitosti. V pracovní oblasti, se mohou objevit překážky. Nenechte se odradit a jděte si tvrdě za svým. Je velmi pravděpodobné, že někdo ve Vašem blízkém okolí, Vám podá pomocnou ruku a to ve chvíli, kdy to budete potřebovat. Vztahy mohou procházet zkouškou, zdali jsou stabilní a pevné. Pokud Vás určitá situace vyvede z klidu, snažte se nejdříve pochopit, proč tomu tak je. Pak teprve jednejte. V oblasti zdraví si hlídejte plíce a průdušky, pohybový aparát, krevní tlak a pozor na překyselený organismus. Dopřejte Vašemu tělu očistu a detox.


Rak

Raci, tento rok se můžete cítit osamoceni a to i přesto, že jste v partnerských vztazích. Jste-li sami, zkontaktujte své přátele a blízké. Vydejte se za nimi nebo je pozvěte na návštěvu Vy. Mnohým rakům, se tento rok výrazně uleví. Můžete zvelebovat své domovy nebo začít stavět. Tento rok Vás nabádá, abyste se ztišili a následně si odpověděli na otázky typu. Co ve svém životě chci a co již ne? Co mohu udělat pro to, abych byl v životě spokojen? Co mi chybí ke štěstí? Raci, dejte si pozor, abyste nebyli tento rok pro své okolí nečitelní. Mluvte na rovinu a uleví se Vám. Mnozí osamocení raci pochopí, že samoty se bát nemusí, ba si naopak uvědomí, že se měli či mají postavit na své vlastní nohy. Mnozí z Vás, budete přesyceni lidmi, okolnostmi a tudíž budete toužit být jen sami se sebou. Čas samoty využijte k tomu, abyste se vcítili a zaposlouchali se do sebe. Pamatujte si, že nemáte-li ze sebe strach, pakliže sebe přijímáte a sebe milujete, jste na dobré cestě. Tento rok se budou řešit finance. Něco ohledně nich se může protahovat. / schválení hypotéky, odměna za odvedenou práci, vrácení vypůjčených peněz, schvalování dotací, žádostí apod. / V oblasti zdraví si hlídejte trávicí ústrojí, pohybový aparát a také si dejte pozor na záněty v těle.


Lev

Lvi budou toužit po cestování či po životní změně. Budou se chtít vymanit ze stávajícího stereotypu. Do Vašeho života vstoupí nové, vše nezbytně nutné, přesně dané pro další posun Vaší duše. Někteří lvi se mohou přestěhovat či začít bydlet jinde. Také se po Vás bude chtít, abyste se zamysleli sami nad sebou. Upřednostňujete ostatní, sami před sebou ? Vaše tělo si žádá, Vaši péči. Zajímejte se o sebe, zkrášlujte svá těla, dopřejte si dostatek odpočinku. V minulých letech jste hodně pracovali. Přichází čas zklidnění. Mnozí lvi, budou řešit své ratolesti či se budou snažit o potomka. Lvíčci, pokud můžete, mějte finanční rezervy, jelikož je budete potřebovat. Váš životní standard, na který jste byli dosud zvyklí, se může změnit. Můžete se vztekat, ale věřte, že to ničemu nepomůže. V oblasti práce či podnikání budete řešit nějaké nové možnosti. Možná přijdete na myšlenku, co udělat, abyste si polepšili. Tento rok Vás nabádá, abyste zúročili nasbírané zkušenosti, ale úplně jiným způsobem, než na který jste byli doposud zvyklí. V partnerské oblasti se zbytečně nerozčilujte. Akorát Vám to vezme sílu. Snažte se o kompromisy a vzájemně komunikujte. Hlídejte si trávicí ústrojí, které Vás může pozlobit, oslaben bude i pohybový aparát. Nevyčerpávejte se a snažte se co nejvíce odpočívat.


Panna

Milé panny, chopte se nových příležitostí, stále se zdokonalujte a neusněte na vavřínech. V tomto roce, buďte otevřeni. Přijdou nové možnosti / nabídky ke spolupráci, uzavření dohod či smluv, nové pracovní nabídky / Zaměřte se na svůj sebe rozvoj. Naučte se mít rádi, takoví, jací jste. Využijte svoji tvořivou, aktivní sílu k dosažení toho, co si přejete. Přijde zkouška, zdali dokážete skloubit, Vaši práci s osobním životem. Věřte, že všechny překážky, které se objeví, snáze překonáte. V tomto roce se po Vás chce, abyste se zdokonalovali v komunikaci a nedělali unáhlené závěry. Pokud pracujete nebo podnikáte, může se Vám stát, že po určitou část roku, budete stagnovat, přežívat. Nic ale netrvá věčně. Dejte si pozor, abyste se pracovně příliš nevyčerpávali. Dopřejte si dostatečný, ozdravný spánek. Zbytečně neponocujte. V oblasti vztahů dbejte o to, aby Vaše vztahy, nebyly dlouhodobě citově chudé. Pokud si přejete zažívat lásku, dávejte lásku. Ale jen tomu, kdo za to stojí. Pokud dlouhodobě, dává jen jeden a ten druhý se takzvaně veze, nikam to nevede a vztah dříve či později končí. Snažte se respektovat názory druhých. Ve vztazích využijte svůj osobitý šarm a osobní kouzlo. Pamatujte si, že vzájemná úcta a důvěra vztah posiluje a posouvá ho na hlubší rovinu. V tomto roce budete muset něco obětovat, abyste něco mohli získat. Hlídejte si vylučovací orgány, trávicí ústrojí, pohybový aparát a nervovou soustavu. Přílišný stres škodí.


Váhy

V tomto roce přijdete na to, že v sobě máte mnohem více síly a odvahy, než jste si doposud vůbec mysleli. A proto, budete zkoušeni ze své síly. Budete-li trpěliví, dočkáte se uznání či dosáhnete úspěchu v dané oblasti, o kterou jste usilovali. Pokušení bude přicházet v oblasti vztahů. Bude Vás hnát touha po vášnivém fyzickém spojení. Nedovolte, aby Vaše síla, zcela ovládla nižší pudy. Dejte si pozor na sexuální výstřelky. V tomto roce, můžete udělat velký krok kupředu. Máte velkou šanci, konečně pustit to, co Vás dosud tížilo. Překážky budete brát jako výzvu. Zmobilizujte všechny Vaše síly a nevzdávejte se. Pokud pracujete či podnikáte, pocítíte silnou touhu získat více peněz či se budete chtít do budoucna finančně více zajistit. Berte výzvy jako příležitosti, které Vás posouvají. Naučte se brát život, takový jaký je, se vším co Vám přináší. Pamatujte si, jen ten, kdo našel svoji sílu, umí jít vlastní cestou, dokáže řešit potřebné situace a je plně ve své síle. Již víte, že Vaše nerozhodnost Vás brzdí. Pokud Váhy váháte a nevíte, často pak unikáte a neřešíte potřebné. Pokud se ale doopravdy zamilujete, zapomínáte sami na sebe. Dávejte si proto pozor, kolik energie a času druhým věnujete. Myslete na své zdraví. Oslabeny jsou trávicí orgány, ledviny, kůže.


Štír

Štíři se tento rok, budou chtít vymanit z veškerých omezení. Mohou mít silné nutkání, porušit zavedená pravidla. Touha po svobodě a nezávislosti bude silná. Budou chtít žít jinak, než tomu bylo doposud. Ovšem štíři, budou nuceni dělat to, co se od nich očekává. A to se jim nemusí líbit. Budou se muset vzdělávat, aby se posunuli dál. Aby vše zvládli, bude potřeba si zorganizovat svůj čas. V oblasti zaměstnání, se budou muset něčemu novému naučit. Léta zavedený finanční standard, je nebude uspokojovat. Touha pracovat samostatně, mít se lépe nebo začít podnikat, bude silná. V oblasti lásky, si dejte pozor na přílišné očekávání. Snažte se zharmonizovat svůj rodinný, partnerský a osobní život. Pamatujte si, že moudrost, vždy převyšuje povrchnost. Mnozí z Vás, budou pěstovat vztahy, kde poroste vzájemná důvěra a náklonnost. Díky nasbíraným zkušenostem, lidi budou inspirovat a posouvat. Tento rok, budete stát před potřebnými rozhodnutími , tak jako budete postaveni tváří tvář, svým strachům a obavám. Jakmile to jednou vyřešíte, uleví se Vám. Mějte oči otevřené, kolem sebe můžete mít osoby, které by Vám mohli škodit nebo závidět. V oblasti zdraví si hlídejte rozmnožovací orgány, trávicí systém a vylučovací orgány.


Střelec

Střelci, už je načase vynést na světlo, všechny Vaše strachy. Pamatujte si, že před nikým a ničím neutečete. Dejte si do pořádku život a všechno, co nechcete, odhoďte a pusťte. Dejte si pozor na své emoce a nenechte je, aby Vás ovládly. Hodně lidem svítíte na cestu, hodně lidem pomáháte, ale všeho s mírou. Jen ten, kdo je v rovnováze, dokáže lidem opravdu pomoci. Jakmile ucítíte únavu, odpočiňte si. Střelci se mohou po určitou část roku potýkat s finančním nedostatkem. Dejte si pozor na různé lichváře, kteří by Vám chtěli půjčit peníze. Tento rok, mnoho z Vás změní svá zaměstnání či bude potřeba nového nápadu, aby se začalo dařit. Doba se vyvíjí a i Vy se taky potřebujete posunout vpřed. Sebelítost nikomu nepomůže. S chutí se vrhněte do nových projektů a nenechte se nikým zastrašit. Máte řečnické nadání a to Vám přinese úspěch. Komunikujte a buďte vidět. Tento rok si bude žádat Vaši aktivitu. Hledejte cesty a věřte, že se Vám otevřou nové možnosti. Umíte naslouchat a jste skvělými rádci, ale sobě si často pomoci neumíte. Nestyďte se požádat o radu či pomoc. V oblasti zdraví si hlídejte trávení, pohybový aparát, plíce a kůži.


Kozoroh

Milí kozorozi, tento rok bude potřeba se něčeho vzdát, něco obětovat, aby mohlo být zase líp. Můžete být unaveni různými situacemi, ale kdo je připraven, nemůže být zaskočen. Budete se setkávat s mnoha překážkami, které musíte zvládnout. Workoholici, dejte si pozor, abyste se zbytečně nepřetěžovali a nerozčilovali, mohlo by to zanechat následky na Vašem těle. Naopak těm z Vás, kterým se do ničeho nechce, budete nuceni se aktivně zapojit do různých akcí či prací. Kozorozi se během tohoto roku, budou učit jednat i vyjednávat. Ve finanční oblasti si dejte pozor, komu půjčujete peníze nebo do čeho chcete investovat. Raději to dvakrát zvažte, či se optejte erudovaného odborníka. Tento rok se můžete přestěhovat a to jak pracovně, tak i soukromě. Pamatujte si, že pokroku dosáhnete, když se odvážete a nebudete se bát zkoušet nové věci. Pokud budete věřit v dobré konce, budete nakonec vděčni, že jste to nevzdali a že jste zabojovali. Nezadaní se mohou těšit na nového partnera. Abyste byli s partnerem spokojeni, popřemýšlejte, zdali nechcete slevit ze svých nároků. V oblasti zdraví si hlídejte pohybový aparát, trávení a nervovou soustavu.


Vodnář

Milí vodnáři, nepočítejte s tím, že to bude klidný rok, ale nebojte se. I tento rok ustojíte. Dejte si pozor, abyste pouze nesnili a nežili jste v nějaké iluzorní představě. Budete padat a zase se zvedat. Jen tak procitnete a pochopíte, čeho se máte vzdát a co máte nechat odejít. Vydejte se vstříc novým poznatkům a dotahujte věci do zdárného konce. V tom tkví Vaše síla. Po vodnářích se bude chtít, aby začali více komunikovat o svých pocitech a nedrželi v sobě bolest. V tomto roce, bude potřeba pěstovat duševní sílu, jedině tak vše ve zdraví ustojíte. Uspořádejte si své myšlenky, hrozí Vám mentální chaos. Pokud nebudete vědět, co je správné, zeptejte se někoho, kdo Vám poradí. Pokud jste nespokojeni ve své práci, vztahu, s financemi, zdravím, něco udělejte, pasivita nikam nevede. Jste velmi bystří a šarmantní a velmi dobře působíte na druhé. Rozvíjejte přátelské a pracovní vztahy. Nějaká osoba Vás bude silně přitahovat. Záleží jen na Vás, zdali odoláte nebo zdali podlehnete pokušení. Budete se bít za životní klid. Chcete žít život naplno a uděláte pro to maximum. V oblasti zdraví si hlídejte trávení, dolní končetiny, pohybový aparát, krevní oběh.


Ryby

V tomto roce budete řešit především vztahy, které se budou buď posilovat či naopak budou zanikat. Půjde o vztahy jak rodinné, tak i přátelské, pracovní či partnerské. Je potřeba si uvědomit, že nikoho neudržíte, pokud má dotyčný člověk odejít. A ten, kdo při Vás má stát, tam beztak zůstane. Mnoho vztahů se naopak může uzdravit. V oblasti financí si můžete polepšit. Máte skvělé nápady, a tak hurá do nového tvoření. Chcete-li v tomto roce uspět, budete nuceni, pracovat usilovněji než dříve. Milé rybky, lidé Vás mají rádi, ale dejte si pozor na duševní vyčerpanost a přetížení. Jste-li unaveni, nepodléhejte závislostem. Raději si odpočiňte dostatečným spánkem. Budete-li mít pocit, že stagnujete a vynoří-li se patřičné obavy, rozpomeňte se na to, co všechno jste doposud dokázali. Nepodceňujte se. Zamyslete se, co pro sebe můžete udělat a čím můžete obohatit Váš život. Máte odhodlání a kuráž, a tak se plně soustřeďte na nové výzvy, možnosti a cesty. Pamatujte, že letošní rok přeje odvážným rybám. Komunikujte s druhými láskyplně a otevřeně, ale nenechte se zneužívat. V oblasti zdraví si hlídejte trávení, pohybový aparát, nervovou soustavu a krevní tlak. 
Po celý rok 2021 Vám všem přeji stálé zdraví, mnoho síly, trpělivosti a životní spokojenost.


Výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, je všeobecný náhled na daná znamení a byl mnou zpracován z mých tarotových karet. Pokud si přejete písemný výklad na míru osobně pro Vás, objednejte si písemný roční výklad. ( jde již o placenou službu )