Písemný výklad na rok 2021 

01.01.2021


Toužíte vědět, co Vás čeká v roce 2021 ? Přejete si znát, na co se máte připravit a čeho se vyvarovat ? Zajímá Vás, jak na tom budete v jednotlivých oblastech Vašeho života ? Objednejte si osobní písemný výklad.


Dozvíte se, jak se Vám bude dařit v oblasti zdraví,  v práci,  financích, v lásce + získáte odpověď na jeden konkrétní dotaz + zjistíte, jaká je Vaše roční vytažená  karta ze které zjistíte, pod jakými energiemi se budete nacházet po celý tento rok.

Podmínkou pro vypracování písemného výkladu je Vaše platba. Písemný výklad Vám zašlu na Váš email. Výklad je určen pro jednu osobu. V jiném případě je potřeba objednat si vícero výkladů. 

Cena za jeden výklad je 750 Kč. Částku mi prosím zašlete na můj účet. č.ú:  2200855862/2010  Do poznámky nezapomeňte připsat Vaše celé jméno, aby byla platba dohledatelná, jelikož se stává, že se platba posílá z účtu jiné osoby.  Pro urychlení výkladu mi prosím zašlete potvrzení o úhradě platby na můj email skodovamarketa@email.cz 

K objednávce mi napište křestní jméno a příjmení osoby, pro kterou bude výklad určen, celé datum narození a pokud hledáte práci, napište hledám práci. Pokud hledáte vztah, napište hledám vztah. Pokud Vás čeká nějaký lékařský zákrok, vyšetření, napište mi datum zákroku. Pokud se budete ptát na vztah, napište mi  křestní jméno a datum narození osoby + do závorky připište ( partner, milenec, manžel, dcera, matka aj. )

Máte-li konkrétní otázku, napište ji krátce, maximálně v několika větách.

Pro objednání výkladu můžete použít formulář níže, ale nezapomeňte uhradit platbu. Výklad začnu zpracovávat až po obdržení platby nebo při zaslání potvrzení o uhrazené platbě. Bude Vás více, tak mějte trpělivost, než Vám výklad zašlu. 


 Písemné výklady, odesílám cca do pěti pracovních dnů.


OBJEDNEJTE SI VÝKLAD ZDE 

Vyplňte všechny potřebné údaje + Uhraďte platbu. Následně výklad vypracuji.

S objednávkou souhlasíte se zpracováním osobních údajů.