Mé vydané karty - Poselství pro Tvoji dušiPřed několika lety, bylo mým snem, vydat své vlastní karty. Jen jsem správně nevěděla, kde začít a co přesně psát. Po čase jsem měla stále silnější nutkání o tom, že mám napsat texty, které by byly později tištěny na mé vlastní karty. Texty následně vznikaly v noci, v tichosti, postupně. Jde o předání vzkazů od duchovních průvodců, bytostí světla a to vyžaduje velkou dávku koncentrace a zklidnění. Dala jsem si záležet a vše zapisovala. Jelikož jsem noční sova, nečinilo mi to žádné potíže. Naopak, cítila jsem krásnou pozitivní sílu, kterou jsem si přála, aby lidé z karet osobně poznali.

Počkala jsem si několik let, než uzrál čas, karty poslat do výroby, aby byly následně vydány. Vše se zdrželo i díky tomu, že jsem čekala na vhodný obrázek, který by s kartami souznil a vyjádřil to, co jsem skrze něj chtěla lidem předat. Muselo to být cosi jedinečného, originálního. A tak plynuly roky a přišel čas, kdy jsem objevila nádherný obraz vytvořený Renátou Zítkovou a Milanem Hamerníkem a natolik mne oslovil, že se oba posléze stali ilustrátory onoho obrázku, který zdobí titulní strany karet. Díky za Váš um a dar, Vaše tvorba a dotek energie je předávána dál.

Náhody neexistují a já jsem v tomto roce dostala kontakt na vydavatele a grafika pana Miloslava Krista a já ihned věděla, že mi ho seslalo samo nebe. Tvořit karty s Kristem bude přeci úžasné. Bylo mi ctí s takovým člověkem pracovat. Obrovská vstřícnost, stejně podobné naladění duší. Potřebné úpravy, splnily mé očekávání a následná domluva tisku, mě činilo opravdu šťastnou. A tak se karet měla dotknout i ona Kristova energie. Děkuji za možnost poznání, které přesahuje hranice lidského chápání, ale duše ví.

Karty se tiskly v období dubnového úplňku a Filipojakubské noci a tak jsou velmi magické a posíleny o silnou energii, kterou jistě pocítíte na první dotek. Obrázek je i energetickým zářičem, který posiluje v komunikaci, prohlubuje intuici a napojení na vesmír, zklidňuje na těle i duši. Nechte na sebe obrázek působit a opakujte, kdykoli bude potřeba. Vhodný i k meditaci, relaxaci.

Tak, jak to na jaře bývá zvykem, kdy se probouzí příroda, zrodily se i mé karty, jejichž jsem autorem a já jsem šťastná, že se tak stalo v tomto překrásném ročním období. Pomalu se blížil den, kdy jsem s láskou vytvořené dílo měla držet v ruce, a již brzy měl být spušten prodej. Věděla jsem, že to bude otázka několika dní, v duši jsem se těšila a dočkala se.

Na prvního máje, v čase lásky, jsem si s velikou radostí, šla karty vyzvednout. Nesou název: Poselství pro Tvoji duši a věřte, že se dotknou Vašeho sedce. Mají takový ohlas, že byly během týdne rozprodány. Nyní je dojednán dotisk. Na koho se přeci jen nedostalo, nebojte, karty budou a můžete si je nadále objednat.


                             


    Popis karet - Potřebné informace


Karty jsou velké 12,5 x 8,5 cm, v balíčku je 43 karet + 2 karty, úvodní a návod. Proč zrovna 43 karet? Každé číslo má jistý význam, něco znamená. Číslo 4 symbolizuje v tarotu karta Císaře - Otce a číslo 3 v tarotu symbolizuje karta Císařovna - Matku. Při součtu 4+3=7. Číslo 7 je v tarotu karta Vozu, Cesty, Životního vývoje. Vše bylo do puntíku promyšleno. I čísla jsou zdrojem energie.

Z nebe jsou Vám předána poselství do pozemské roviny matky země. Vše má hlubší smysl a tak to má být. Karty sice nejsou vykládací a nedá se s nimi pracovat jako s mariášovými či tarotem, ale jsou to afirmační karty, které Vám pomohou na Vaší cestě, a věřte, že ve správný čas se dozvíte právě onu potřebnou informaci, kterou se potřebujete dozvědět.

Návod na jedné kartě přiložen - Snadné použití: Karty stačí pouze zamíchat a následně vytáhnete jednu kartu na každý den, případně se zaměříte na problém a vytáhnete jednu kartu....Poselství bude určeno právě Vám v danou chvíli.

Karty budou dodány v organzovém sáčku a amulet bude mnou nastaven a nabit tak, aby chránil majitele. Děkuji tímto Mgr. Lence Mouleové za výrobu amuletu. Je to natolik empatická osoba, která pomáhá lidem, že jsem si nemohla pro výrobu amuletu vybrat lepšího člověka. Sáčky jsou různé, tak jako amulety. Věřím, že si karty a amulety ihned zamilujete jako já a pomohou Vám na Vaší cestě.

Cena karet je 390 Kč. Možnost osobního odběru v Plzni či doporučeně zašlu poštou. V tomto případě je potřeba připočítat poštovné 109 Kč - Cena celkem 499 Kč. Karty nezasílám na dobírku. Jakmile přijde platba na účet ihned odesílám na Vaši adresu. Možnost i zaslání na Slovensko, cena karet + poštovné 22 Eur.

V případě zájmu o mé karty, mě kontaktujte na e-mail skodovamarketa@email.cz

nebo telefonicky, mobil: + 420 728 326 614, kdy se domluvíme na závazné objednávce.