Karty - Poselství pro Tvoji duši

15.10.2018


Před několika lety se zrodil plán a bylo mým snem v budoucnu vydat své první karty. Po čase jsem měla stále silnější nutkání zapisovat si určité věty. Vznikaly v noci, v tichosti a postupně. Jde o předání vzkazů od duchovních průvodců, bytostí světla a to vyžaduje velkou dávku koncentrace a zklidnění. Cítila jsem krásnou pozitivní sílu, kterou jsem chtěla, aby lidé z karet osobně poznali.

Počkala jsem si několik let, než uzrál čas karty poslat do výroby. Vše se zdrželo i díky tomu, že jsem čekala na vhodný obrázek přední strany. Muselo to být něco jedinečného, originálního.

A tak přišel čas a já jsem objevila nádherný obraz, vytvořený Renátou Zítkovou a Milanem Hamerníkem a natolik mne oslovil, že jsem si obraz zakoupila a oba se posléze stali ilustrátory obrázku, který zdobí přední strany karet.

Díky za Váš um a dar, Vaše tvorba a dotek energie je předávána dál.

Náhody neexistují a já jsem dostala kontakt na vydavatele a grafika pana Miloslava Krista a já věděla, že mi jej seslalo samo nebe. Tvořit karty s Kristem bude přeci úžasné. Je mi ctí s takovým člověkem pracovat. A tak se karet měla dotknout i ona Kristova energie. Děkuji za možnost poznání, které přesahuje hranice lidského chápání, ale duše ví.

Karty jsou velmi magické. Jejich silnou energii pocítíte na první dotek. Obrázek je energetickým zářičem, který posiluje v komunikaci, prohlubuje intuici, podporuje napojení na vesmír. Anděl v době strastí konejší duši.
                             

             Popis karet - Rozměry


Karty jsou velké, matné a budou dodány v papírové krabičce. Rozměr karet: v/ 135 mm š/ 83 mm. V balíčku je 43 karet + 2 karty  - úvodní a návod. Proč zrovna 43 karet? Každé číslo má jistý význam. Číslo čtyři v tarotu symbolizuje karta Císaře a číslo tři v tarotu symbolizuje karta Císařovny. 

Z nebe jsou Vám předána poselství do pozemské roviny matky země. Vše má hlubší smysl. Karty nejsou přímo vykládací a nedá se s nimi pracovat jako s tarotem. Jsou to afirmační karty, které Vám pomohou na cestě života a věřte, že ve správný čas se dozvíte právě onu potřebnou informaci. Karty Vám ukáží nezpracovaná témata, rozvíjí intuici a posilují v komunikaci.

Návod je na jedné kartě přiložen - Snadné použití: Karty stačí pouze zamíchat a následně vytáhnete jednu kartu a to kdykoliv to budete potřebovat. Případně se zaměříte na problém a vytáhnete jednu kartu. Jděte za slova a nechte rozvíjet svoji intuici. Co Vám sděluje?

Karty budou ještě dodány v organzovém sáčku a amulet andělíčka bude mnou nastaven a nabit tak, aby chránil majitele. Děkuji tímto Mgr. Lence Mouleové za jeho výrobu. Je to natolik empatická osoba, která pomáhá lidem, že jsem si nemohla pro výrobu amuletu vybrat lepšího člověka. Sáčky jsou různé, tak jako amulety. 

Cena karet je 450 Kč. Možnost osobního odběru v Plzni či doporučeně zašlu poštou. V tomto případě je potřeba připočítat poštovné 109 Kč - Cena celkem 559 Kč. Karty nezasílám na dobírku. Jakmile přijde platba na účet, karty ihned odesílám na Vaši adresu. Možnost i zaslání na Slovensko, cena karet + poštovné 25 Eur.

V případě zájmu o mé karty mě kontaktujte na e-mail: skodovamarketa@email.cz

nebo telefonicky, mobil: + 420 728 326 614, kdy se domluvíme na závazné objednávce.