Co čeká jednotlivá znamení v roce 2020

04.01.2020


Beran 21. 3. - 20. 4. 

Milí berani, v tomto roce, budete řešit svůj osobní růst a svá zaměstnání. Tento rok Vás vybízí, abyste přehodnotili dosavadní způsob života. Nemějte strach dělat nová rozhodnutí a nové kroky. Zlepšete svoji komunikaci. Nastavte si své hranice a nenechte se využívat. Myslete také na sebe. Hodně jste pracovali a jste rození dříči, ale pozor, Vaše energie není bezedná. Pokud Vás pohltí strachy o Vaši budoucnost a její další vývoj, nelekejte se, pouze přišel čas se uskromnit a finančně se zabezpečit na dny příští, abyste si mohli dočasně odpočinout či změnit povolání. Nechte v sobě projevit onu tvořivou sílu. Plňte si svá přání a touhy a jděte si za svými sny. Můžete cítit vnitřní touhu se chtít někam posunout. Využijte všech Vašich dovedností k tomu, abyste šli tam, kam si přejete. Propojte mysl s duší. Nezapomeňte se soustředit na daný záměr,buďte aktivní. Sledujete, jaké lidi máte kolem sebe. Nějaká osoba Vám může nabídnout spolupráci či pomoc. Pro tento rok si hlídejte trávicí orgány, kosterní soustavu, oblast hlavy a krku. 


Býk 21. 4. - 21. 5. 

Býci, seberte konečně odvahu do nových věcí. Buďte kreativní a přirození, tak, jak to nejlépe dovedete. Čekají Vás dobrodružství, ovšem pokud se jim nebudete bránit. Nenechte se ovlivnit minulostí, žijte přítomností tady a teď. Vychutnávejte každý okamžik Vašeho života a nebojte se změn. Změny Vás posouvají vpřed. Stagnace již bylo dost. Pokud se budete cítit zmateni, na chvilku se zastavte a ujasněte si, co přesně chcete a co již ne. Po citové stránce, můžete prožít milostné radovánky, mnoho z Vás se zasnoubí či provdá. Využijte příležitostí, které na Vás čekají. Zkuste si žít život beze strachu, shonu a vnitřního napětí. Naučte se pracovat s dary, které v sobě máte. Hodně šancí jste promarnili tím, že jste se strachovali o sebe, o druhé. Neberte život příliš vážně. Hrajte si jako děti, smějte se a radujte se. Pro tento rok si hlídejte kosterní soustavu, hrdlo a podpořte své ledviny. 


Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, po Vás se bude chtít, abyste si srovnaly myšlenky ve své hlavě. Nežijte ve starých přesvědčeních a neživte ony staré křivdy. Dejte Vaší mysli pružnost. Snažte se dát svému života řád a stabilitu. Váš život byl poslední dobou jízdou na horské dráze a to i emocionálně. Využijte své vnitřní síly k dosažení cíle. Můžete stát před rozhodnutím, které pro Vás nebude snadné, ale věřte, že vše, co se děje ve Vašem životě není náhodné. Jak jste v minulosti zasévali, dle toho budete sklízet. Mějte na paměti, že jakékoliv akce, nesou důsledky. Snažte se se vším vypořádat bez sebeobviňování. Nebuďte k sobě příliš kritičtí. Pokud jste chybovali, je to lidské. Pozor na to, abyste se nezačali pracovně vytěžovat. Žádný únik není k užitku. Nebojte se v sobě zpracovat nedořešená témata. Nebudete-li mít strach se k situacím postavit čelem a budete-li je řešit, Vesmír Vám pomůže. Pro tento rok si hlídejte dýchací orgány, trávicí systém, kosti a oběhový systém.


Rak 22. 6. - 22. 7. 

Raci budou řešit své rodiny, své vztahy, domovy, svá obydlí. Rodina je pro Vás vším, ale všeho moc škodí. Zkuste se zaměřit i na jiné oblasti života. Nezapomínáte na sebe ? Mnozí z Vás se můžete přestěhovat nebo řešit stávající bydlení. Pamatujte, že Vaše láska může i dusit. Polevte a nechte ostatní žít si jejich životy a to i přesto, že si zrovna myslíte, že to pro ně není to nejlepší. Staňte se sami pro sebe sluncem, světlem a nechte, aby Vás vedlo. Nechte do života vstoupit klid a pohodu. Neuzavírejte se do sebe. Nemějte strach ze svých pocitů, které cítíte. Na mnohé z Vás čeká láskyplný vztah a tak začněte komunikovat a nevyhýbejte se společnosti. Pro mnohé se může splnit sen v podobě početí miminka nebo budete děti v rodině řešit. Vašim myšlenkám dejte jasnost, pozor na roztěkanost. Zapracujte na čištění podvědomí od bloků z minulosti. Uleví se Vám. Pro tento rok si hlídejte trávicí orgány, játra, žaludek, klouby, gynekologické orgány. 


Lev 23. 7. - 22. 8. 

Lvíčci, v tomto roce budete řešit své vztahy. Čeká před Vámi rozhodnutí, kterého se ale nebojte. Změna je potřebná a za čas uvidíte, že byla ku prospěchu. Můžete se s někým seznámit nebo vztah ukončit. Budete toužit víc a víc po klidu a harmonii. Někteří se můžete přestěhovat na venkov, více relaxovat, toužit po oddechu. Dejte si čas na znovu načerpání ztracených sil. Minulé roky jste byli hodně vytíženi. Pamatujte, že jakákoliv nerovnováha Vás oslabuje. Vyhněte se extrémům a vneste více klidu a harmonie do svého života. Zmírněte nasazené tempo, více odpočívejte a popřemýšlejte o tom, jak se můžete posunout v seberozvoji. Již jste se naučili respektovat druhé, jejich názory ? Máte schopnosti, máte talent, ale pamatujte, že trpělivost růže přináší. V oblasti kariéry se bude dařit, ale nepodceňujte své zdraví. Zdraví máte jen jedno. Pro tento rok si hlídejte oběhový a žilní systém, trávení a kosterní soustavu. 


Panna 23. 8. - 22. 9. 

Milé Panny, pokud budete mít pocit, že stagnujete, nezoufejte. Svůj Osud máte ve svých rukách. Máte sílu, máte energii a přijde i ztracená odvaha k novým krokům. Nové směry na Vás čekají v oblastech, které si budou žádat změnu. Mnozí z Vás, se mohou vzpamatovávat z ukončených vztahů. Milé panny, jste krásné a moudré, proto zúročte konečně Vaše talenty a nadání. Objevte nové způsoby, jak vyjádřit sebe sama. Hýčkejte se. Ženy v tomto roce máte šanci otěhotnět nebo porodíte své ratolesti. Nezapomínejte na pobyt v přírodě. Právě tam se můžete nejvíce spojit s matkou zemí, se sebou, vesmírem. Začněte o sebe více s láskou pečovat. Udržujte otevřenou komunikaci o svých pocitech. Nechte ze svého života odejít, co už Vám neslouží. Zapomeňte na lítost, na křivdy, na staré rány a otevřete se novým směrům. Dovolte, aby do Vašeho života vstoupil klid. Pozor na závislost na minulost, která Vás může nějakým způsobem svazovat. Pro tento rok si hlídejte trávení, kosterní systém, nervový systém.


Váhy 23. 9. - 23. 10. 

Milé Váhy, tento rok můžete řešit finance, své zdraví, majetky či úřední záležitosti. Začněte přemýšlet, jak byste si mohli finančně polepšit a pozor na to, s kým podepisujete smlouvy. Věřte, že finančně vše nakonec zvládnete, i když to může být delší cesta, která Vás bude stát nějaké ty Vaše peníze a síly. Jděte do akce. Nebuďte pasivní. Jak se říká "Komu se nelení, tomu se zelení." Vaše častá nerozhodnost, Vám způsobuje potíže. Zapracujte na tom. Vyvarujte se ukvapených rozhodnutí a posuzovaní druhých lidí. Mějte nadhled, ať se děje co se děje. Věřte své intuici. Povede Vás správným směrem. V oblasti obchodování, opatrnost na společníky. Vše si prověřte, než se do něčeho pustíte. Uspořádejte si svůj život a zbavte se zbytečností. Udělejte si pořádek ve svém životě a nezapomeňte na to, že svítá na dobré časy. Jen to chce odhodlání. Nezapomeňte odpočívat a dočerpávat energii, jinak by se mohlo stát, že Vás tělo na čas zastaví. Pro tento rok si hlídejte vylučovací a trávicí orgány, hrozí potíže s kůží. Podpořte nadledvinky. 


Štír 24. 10 - 22. 11. 

Štíři mohou hledat své jistoty. Budou se chtít ukotvit, toužit po pocitu bezpečí. Opět se mohou vynořovat minulá traumata, strachy, nedořešené záležitosti. Pamatujte, že i když ještě nevidíte před sebou novou cestu, tak věřte, že se vynoří v pravý čas. Také Vás může svazovat jistý strach z nejistoty a to jak ve finanční, pracovní, vztahové oblasti. Více věřte cestě života. Stojíte přesně tam, kde stát máte. Buďte v souladu s pravidly a zákony. Nesnažte se je obcházet. Nemuselo by se to vyplatit. Začněte se vzdělávat. Je to potřeba pro Váš další vývoj. Učte se novým věcem, studujte. Můžete potkat osobu, která Vás hodně naučí či někam posune. Jak jste na tom s vírou ? V co věříte ? Věříte sobě ? Odpovězte si. Vaše duše může toužit po vymanění se ze zaběhlého stereotypního žití. Nenechte se omezovat lidmi ve Vašem okolí. Buďte flexibilní. Pro tento rok si hlídejte pohlavní orgány, trávicí systém, klouby, močový měchýř, krevní oběh.


Střelec 23. 11. - 21. 12. 

Milí Střelci, vyvarujte se zbytečných chyb a roztěkanosti. Zapracujte na vnitřní stabilitě. Střelci vítejte změny. Berte je jako potřebné posuny. Tento rok si bude žádat, abyste správně rozdělili Vaši energii a to mezi rodinu, práci a Vaše koníčky. Nezdá se Vám, že jste se příliš upnuli na jednu oblast života ? Rovnováha je potřebná, pro Vaše další fungování. Nepřebírejte zodpovědnost za druhé. Nenakládejte si na svá bedra víc, než unesete. Nelámejte si hlavu starostmi, které beztak nemůžete ovlivnit. Akorát se tím trápíte. I Vy můžete řešit finanční záležitosti a pokud to půjde, snažte si dělat finanční rezervy. Pokud se k Vám někdo nechová hezky, neignorujte to a své si řekněte. Naučte se konečně jednat s autoritami. I pro Vás letos platí, jak si zasel, budeš sklízet. Věřte, že se Vám dostane přesně toho, co si zasloužíte. Pokud jste byli poctiví, budete odměněni nebo naopak. Pro tento rok si hlídejte pohybový aparát, pohlavní orgány, dýchací a oběhovou soustavu.


Kozoroh 22. 12 - 20. 1. 

Kozorozi, pozor na melancholické rozladění a to hned počátkem nového roku. Snažte se vyhýbat stresovým situacím a spíše se zaměřte na to, co děláte rádi a s kým Vám je dobře. Nastává rok nových příležitostí a také posunů. Za Vaši vynaloženou energii, budete odměněni. Ale ti z Vás, kteří byste chtěli jíst ovoce, aniž byste pomohli sklízet, můžete zažívat peprné chvíle. Nesnažte se za každou cenu tlačit na druhé. Nemuselo by se to vyplatit. Stále více se budete učit, uvědomovat si hodnoty života. Nic totiž není zadarmo. Můžete být vyčerpáni z nějaké situace, neztrácejte nervy, bude líp. Budujte vnitřní klid a učte se trpělivosti. Naučte se, odpouštět si Vaše vlastní nedostatky či nedostatky druhých. Nejednejte ve vzteku a podívejte se na okolnosti z pohledu lásky. Odpovězte si. Co by v této chvíli udělala láska ? Buďte silní a vytrvejte. Nic nevzdávejte a dopřejte si hojnost a plňte si své sny. Pro tento rok si hlídejte pohybový aparát a trávicí trakt. 


Vodnář 21. 1. - 20. 2. 

Vodnáři, letošní rok můžete řešit Vaše rodiny a ratolesti. Nezapomínejte ale na sebe. Péče o druhé je sice úžasný čin, ale může Vás hodně vyčerpat. Dopřejte si chvíle sami se sebou. Věřte, že za čas nebudete litovat. Soustřeďte se na své nitro a hledejte odpovědi uvnitř sebe. Pokud se cítíte sami, odpovězte si, co pro to můžete udělat, abyste se takto necítili ? Co můžete změnit ? Mnozí z Vás můžete hledat nový směr či poslání Vaší duše. Někteří můžete řešit spory s Vaším partnerem. Než něco vyslovíte, dvakrát si to promyslete. Dejte svému partnerovi možnost vyjádřit se či obhájit se. Toužíte-li se osvobodit od povinností, které Vás netěší. Změňte to. Osvoboďte se a vykročte právě tak, jak si přejete Vy. Vztahy v rodině a partnerství, mohou být proměnlivé. Můžete si říkat, zdali je Váš partner ten pravý pro Vaši budoucnost. Dejte si čas na přemýšlení, poproste Vesmír a cesta se Vám ukáže. Pro tento rok si hlídejte dolní končetiny, cévní a žilní systém, nervovou soustavu.


Ryby 21. 2. - 20. 3.

Milé rybky, pokud se Vám zdálo, že jste jaksi uvízli, nebojte, tento rok se z oné stagnace pohnete vpřed. Na nezadané čeká láska. Pokud ji půjdete naproti a nebudete-li sedět v koutě. Rybičky, jste velmi senzitivní a tak nepřepínejte své síly a dbejte o očistu Vašeho těla. Nenakládejte si na sebe, více než unesete. Pamatujte, nemůžete spasit celý svět. V tomto roce, máte šanci k úspěchům a to z akcí do kterých se s vervou pustíte. Nebojte se riskovat. Vítejte nové a nechte staré za sebou. Využijte svůj osobitý šarm k uskutečnění Vašich plánů. Zbytečně nepropadejte panice, pokud vše hned na poprvé nevyjde. Kdo si počká, ten se dočká. Tak, jako jste Vy štědří k druhým, tak i Vás letos Vesmír něčím obdaruje. Jste úžasné bytosti, jen si dávejte pozor na Vaše nekontrolované emoce, které by Vám mohly uškodit. Jednejte férově a na rovinu. Vyplatí se to. Pro tento rok si hlídejte dolní končetiny, trávení, endokrinní systém, reprodukční orgány.Po celý rok 2020 Vám všem přeji stálé zdraví, mnoho lásky, radosti a životní spokojenosti.


Všeobecný výklad pro jednotlivá znamení, byl zpracován z mých tarotových karet. Můžete si objednat písemný osobní výklad na rok 2020, konkrétně Vám na míru ( placená služba ) 


S láskou a úctou Markéta Škodová