Výklad pro jednotlivá znamení na rok 2022

02.01.2022BERANI

Milí berani, v tomto roce můžete zazářit. Udělejte vše pro to, abyste byli viděni. Mnozí z Vás se mohou potýkat s otázkami týkající se práce. Zamyslete se, kudy si přejete jít a pak podnikněte kroky k tomu určené. Nezůstávejte tam, kde Vám to nesvědčí. Nedělejte nic, co byste nechtěli. Opusťte vše staré a nevyhovující. Pamatujte, že jak jste v minulém roce zaseli, tak letos budete za své činy sklízet. Dejte si pozor na přehnanou sebekontrolu a oprostěte se od zbytečností, které Vás mohou držet zpátky. Jste velmi činorodí a aktivní, a tak nepropadejte panice, pokud ihned za vynaložené úsilí neuvidíte výsledky. Věřte, že vše je správně načasováno. Zaměřte se na finanční rovnováhu a zbytečně neutrácejte, naopak správně investujte. V oblasti zdraví dbejte o Váš trávicí trakt, psychiku a pohybový aparát. Pamatujte si, že jak myslíte, tak se tak i děje. Proto si urovnejte myšlenky a nepodléhejte melancholickým náladám. Naopak buďte viděni. Ukazujte lidem Vaši odvahu a sílu.


BÝCI

Býci, zaměřte se v tomto roce především na sebe. Nechte v sobě zemřít vše, co s Vámi neladí. Příliš se stresujete, málo odpočíváte. Tento rok po Vás bude chtít, abyste se posunuli dál. Pamatujte si, že Vaše časté přemítání o věcech minulých či Vaše domněnky, Vás brzdí ve Vašem vývoji a osobním růstu. Zvolněte, neberte se tak vážně. Vaše napětí v těle, bude potřebovat uvolnit. Nebuďte stažení, začněte být odvážní. Býci, mohou toužit po větším klidu, lásce a harmonii. Dejte svému životu řád a pravidla. Pamatujte, že nemusíte být vždy perfektní. Zapomeňte na perfekcionismus, jinak se přetížíte a Vaše tělo Vám to dá najevo. Vaše obavy Vás zbytečně brzdí. Nepovyšujte rozum nad své srdce, ba naopak, jděte do nitra a nechte ze sebe vyjádřit vše, co s Vámi souzní, s čím se ztotožňujete. Také zlepšete vztahy kolem sebe a to jak pracovní, tak i ty osobní. Touha vymanit se z něčí moci či manipulace Vás bude hnát dopředu k novým krokům. V oblasti zdraví, může kolísat krevní tlak, podpořte více trávení. Páteř, zuby, kosti či klouby mohou pozlobit. Dbejte o správnou psychohygienu.


BLÍŽENCI

Milí blíženci, tento rok začnete žít jinak. Minulý rok se toho tolik událo. Ještě mohou dobíhat energie z předešlého roku. Nenechte se rozladit a vzdejte se všeho, co k Vám nepatří. Navraťte se k sobě, ke svém podstatě, jedině tak může dojít k potřebné transformaci duše. Letošní rok vyniknete v oblasti práce, naopak ještě stále můžete řešit Vaše vztahy a to jak partnerské, tak pracovní. Letošní rok jste pod ochranou kartou, a tak se nebojte zariskovat. Vaše vynaložená snaha a úsilí přinese odměnu. Přijde k Vám bohatství a to v jakékoli podobě. Letošní rok to bude jízda. Potřebné změny na Vás čekají a Vy se posunete dál, pokud se skálo - pevně nebudete držet starého. Tento rok se budete potýkat s vytyčením svých osobních hranic a mezí. Nenechte nikoho, aby Vás ponižoval či zesměšňoval. Následujte své osobní vize. Následujte svou intuici a věřte, že pokud Vás něco rozzlobí, tak je to jen na chvíli. Určitým lidem odpusťte a neuchovávejte Váš hněv ve svém těle. Chráníte tím sebe a své zdraví. Pečujte o sebe a zaměřte se na nové. Přivítejte lásku do Vašeho života. Mějte plány, přejte si. V oblasti zdraví si hlídejte pohybový aparát, trávicí trakt, krk a dolní končetiny.


RACI

Raci, budou přemýšlet o tom, jak si vydělat větší obnos peněz, jak si zvýšit finanční situaci. Proto se může stát, že Vás někdo v zaměstnání bude štvát, abyste zvážili, nakolik si ceníte své práce, kterou odvádíte. Bude potřeba něco v sobě emočně uzavřít, dokončit. Co Vám nevyhovuje, změňte. Už nemusíte dělat nic, co sami nechcete. Tento rok, dejte sbohem, všemu přežitému. V tomto roce nastal čas, prozkoumat vnitřní svět. Je to cesta do nitra, kde si mnohé uvědomíte. Ovšem, pokud budete věřit, sami sobě. Otevřete se novým příležitostem a novým možnostem. Plánujte a nenechte se zastavit pochybnostmi druhých. Jdete sami za sebe. Jste milující bytosti a zkrášlete nejen sebe, ale i prostor, kde žijete. Dejte sobě i bydlení nový kabátek. V tomto roce, můžete potkat svojí životní lásku. Ti, kteří jste bez partnera, nepochybujte o sobě. Věřte si a buďte aktivní. Oslovte staré přátele či známé, pokud to jen trochu půjde, choďte do společnosti, seznamujte se a to jakkoliv. Zadaní, kteří nemáte stabilní vztahy, můžete být z něčeho rozčarováni. Snažte se k partnerovi nalézt cestu, pokud oba cítíte, že to má smysl. V oblasti zdraví si hlídejte krevní oběh, pohybový aparát, trávicí trakt a posilujte duševní kondici. 


LVI

V tomto roce, se lvi setkají s vlastním strachem, s vlastím stínem. Co bude zapotřebí zpracovat, se bude muset prožít! Nebojte se vlastního stínu. Ten Vám jen ukazuje, kde jste lapeni do pasti, kde se již necítíte dobře. Udělejte pro sebe maximum, abyste se duševně i fyzicky cítili lépe. Dopřejte si čas na odpočinek. Více relaxujte. Na nic a nikam nespěchejte. Nové plány si dobře promyslete, až potom jednejte. Uvědomte si, že tady žijete hlavně za sebe. Nenechte, aby Vaše strachy, převzaly vládu nad Vaší myslí. Snažte se, mít myšlenky pod kontrolou. Vše co přijde, berte jako potřebnou výzvu života. Vše přijměte, prožijte a pusťte. Jste stateční, odvážní a věřte, že všechny překážky překonáte, pokud se budete trochu snažit. Mnozí z Vás budou měnit práci. Pokud si nebudete jisti, dejte na svůj pocit a následujte vnitřní vedení. V tomto roce bude důležité, abyste si udrželi nadhled. Možná se budete cítit někdy ztraceni, ale nepropadejte panice. Máte dostatek síly, vše zvládnout. Pokud jste minulý rok nad něčím váhali, tento rok s tím opět budete konfrontováni. Je zapotřebí se rozhodnout, pro koho budete pracovat či v jakým podmínkách, budete nadále setrvávat. V oblasti zdraví podpořte trávení, může pozlobit pohybový aparát, kolísat krevní tlak. Změníte-li myšlení. Změníte svůj život.


PANNY

Milé panny, v tomto roce studujte, vzdělávejte se a buďte tvořivé. Přestaňte o sobě pochybovat. Jste přeci úžasné osobnosti. Dejte Vašemu životu smysl a stabilitu, po které Vaše duše touží. Začněte si užívat života. Nadechněte se a uskutečňujte Vaše plány. Jděte si za svými sny. Nezapomeňte, dostatečně uzemňovat sami sebe, až budete snít. Je zapotřebí, mít pevnou půdu pod nohama. Na té se dá, totiž stavět. Vše, co je vrtkavé, nepevné, má tendence se bořit a rozpadat. Vaše vztahy, možná chtě nechtě, budou muset projít léčivým procesem, aby byly zdravé a pevné. Ovšem, to nic nemění na tom, že tento rok, budete nuceni pracovat na své sebehodnotě. Také nezapomeňte na preventivní kontroly u svého lékaře. Léčit se budou nejen vztahy, ale i duše, tělo, mysl. Pamatujte, že jedině sebevědomý člověk, je schopný, naplno žít svůj vlastní život. Čiňte vše pro to, abyste se cítili dobře, bezpečně, stabilně a milované. V tomto roce hodně věcí prohlédnete. Setkáte se sice s neupřímností, kterou ale záhy odhalíte. Pro faleš a nečestnost, ve Vašem životě není místo. V tomto roce, již budete vědět, jak dosáhnout toho, po čem toužíte. Možná vystřízlivíte z nějaké situace, ale to bude jen k Vašemu prospěchu. Určitá touha po životní jistotě, Vás může držet ve strnulých vztazích. Dejte na svůj pocit a intuici a dle toho jednejte. V oblasti zdraví, může pozlobit nejen pohybový aparát, trávení, ale mohou se objevit i bolesti hlavy.


VÁHY

Váhy v tomto roce, budou řešit práci a finance. Někdo Vás může požádat o finanční výpomoc. Buďte ale opatrní, komu peníze půjčíte. Ne vše vypadá tak, jak se zdá. Mnoho Vah bude přemýšlet, co chce dál vybudovat, v oblasti své kariéry. Někdy se něco zboří, aby mohlo přijít něco lepšího. Berte vše tak, jak to přichází. Tento rok buďte aktivní, tvořiví a plodní, přeci nebudete sedět doma, než Vám něco spadne samo do klína. Za svá vynaložená úsilí, sklidíte odměnu. V jaké podobě to bude, se nechte překvapit. Bude se dařit nejen osobním projektům, ale i firmám. Mnozí z Vás, budete toužit po práci z domova a tak se nebojte vydat novým směrem. Kdo se nebojí, bývá po zásluze odměněn. Vzhledem k tomu, že jste hodně pracovití, dopřejte Vašemu tělu řádný odpočinek. Vše musí být v souladu a vyvážené. Nic nesmí být přetížené, jelikož přetížený člověk chybuje a neodvádí dobře svoji práci. Mnoho Vah si může řešit své rodinné vztahy. Nefunkční a nestabilní vztahy se rozpadnou. Naopak ty pevné, bude držet jako skála. Mějte radost sami ze sebe, užívejte si maličkostí a buďte vděčni za vše , co vlastníte či máte. V oblasti zdraví si hlídejte, vylučovací orgány, ledviny, trávicí trakt.


ŠTÍŘI

Milí Štíři, v tomto roce si budete řešit téma, můj domov, moje vztahy a má rodina. Budete si stále více uvědomovat, jak již nechcete žít. Mnozí z Vás změní bydlení či se přestěhují. Pamatujte si, že jedině Vaše mysl, Vám bude  nastavovat překážky, pokud budete o sobě pochybovat nebo se bát. Přestaňte přemítat o tom, co by se hrozného mohlo stát a začněte myslet, více pozitivně. Pamatujte, když Vás démon lapí do pasti, propadáte melancholii, úzkostem či depresivním stavům. Ale úplně zbytečně! Začněte si věřit a to ve všem do čeho se pustíte. Přestaňte řešit malichernosti a zbytečnosti. Řešte potřebné věci. Pokud se budete cítit neschopně, něco pro to udělejte a to nejen v práci, ve vztazích ale i v oblasti svého zdraví. Tento rok nepřeje lenosti. Pokud se budete snažit, v jisté oblasti dosáhnout svého, věřte že porostete, ale ne tak, jak si představujete. Nebuďte na sebe tak přísní. Nastavte si daná pravidla, dejte každému dni řád a za čas se všechny Vaše snahy zúročí. Tento rok si pohlídejte zdraví. Trávicí obtíže by Vás mohly potrápit. Taky podpořte duševní kondici. Díky Vaší vytíženosti, bude Vaše tělo v napětí. Eliminujte stres. Také si hlídejte cévy, dolní končetiny a krevní oběh.


DALŠÍ ZNAMENÍ  ZVĚROKRUHU PRÁVĚ PÍŠI A BUDOU PŘIBÝVAT  .......