Památka zesnulých - Dušičky

02.11.2019


V podzimním čase, v období dušiček jsme mnohem blíže těm, kteří již ukončili své žití na zemi a odešli na druhý břeh. V tento čas se otevírají brány mezi světem živých a světem mrtvých. Mohou se Vám zdát sny o Vašich blízkých nebo můžete intenzivně myslet na jistou osobu. Senzitivní lidé mohou přicházející duše vnímat jako lehký vánek za zády, mohou cítit vůni dotyčné osoby či mohou mít jistá vnuknutí, živé sny. 

Často s námi v tento čas komunikují skrze naše myšlenky, kdy se rozpomínáme na společné chvíle. které jsme prožili. Většinou nám chtějí dát najevo, že jsou v pořádku, že jsou nám na blízku či k nám přicházejí, aby předali důležitou informaci. Pamatujte, že duše slyší a vidí všechna naše počínání, vnímají naše sdělení, které k nim myšlenkou nebo slovem vysíláme.  

Na svátek zesnulých, zapalte svíci u fotografie těch, které jste za života milovali a uctěte jejich památku tichou vzpomínkou, věnečkem nebo přidejte k fotce zesnulého    pohár lahodného vína či to co měl za života rád. V tento čas vůbec nezkoušejte amatérské vyvolávání duchů.  Mohlo by Vám to uškodit. 

V období dušiček je nejlepší čas na zastavení se, zklidnění, rozpomenutí se.  Můžete pociťovat silné nutkání chtít někomu odpustit nebo můžete mít touhu, abyste s někým určité věci dořešili a pro jednou uzavřeli. Pokud to tak cítíte, sdělte duším potřebné.

Věřte, že Vás slyší. Tento čas má velice silný emocionální dopad na pozůstalé a tak dejte volný průchod Vašim emocím. Nestyďte se za svoji bolest. Skrze slzy dojde k potřebné očistě. Pamatujte, že láska je energie přesahující vše, která zde byla, je a navždy bude. Poděkujte zemřelým za to, že jste měli možnost je poznat. Popřejte jejich duši věčné světlo a klid, obklopte je láskou a pak je propusťte.