Objednávka písemného výkladu na rok 2019


Kladete si otázku, jaký vlastně bude tento nový rok ? Bude lepší ? Na co se máte připravit? Díky velkému ohlasu v minulém roce na zpracované výklady pro rok 2018, jsem si pro Vás opět připravila možnost objednat si tuto službu písemného výkladu na čtyři oblasti Vašeho života.


V písemném výkladu se dozvíte, jak se Vám bude dařit ve Vašem soukromém i pracovním životě. Dozvíte se, jak na tom budete po finanční stránce. Zjistíte, jak se Vám bude dařit zdravotně či se dozvíte, jak to budete mít v lásce. Čeká Vás nový vztah ? Vyřeší se Váš milenecký poměr ? Pro očekávající velký zájem o tuto službu bude možno výklad objednat po celý leden a únor.Výklad je určen pro jednu osobu. Přejete-li si výklad na vícero osob, objednejte si více výkladů.

Písemný výklad čtyři oblasti + Bonus

Láska a vztahy

Jít životem bok po boku. Cítit vzájemnou důvěru, je přáním každého z nás. Z oblasti lásky se dozvíte, jak se Váš vztah bude vyvíjet a posouvat.  Pokud jste sami, zjistíte, zda Vám vstoupí nový partner do života. Nacházíte se ve složitém a komplikovaném vztahu? Hledáte východisko? Máte odejít ze stávajícího vztahu? Máte vyčkat? Jak se rozhodnout?

Finance a prosperita

Zajímá Vás Vaše kariéra a profesní růst? Jak na tom budete finančně? Kladete si otázky, zda zvládnete splatit hypotéku? Pakliže máte finanční potíže, máte obavy, že dojde na možnou exekuci? Zvládnete splatit své závazky a pohledávky?  Vyhrajete v loterii či budete dědit?


Zdraví a kondice

Trápí Vás zdravotní potíže? Podívám se do Vašeho biopole a nastíním Vám aktuální situaci, případně sdělím, jaké orgány máte podpořit a na co si dát pozor. Čeká Vás operace, zákrok? Dozvíte se, jak to dopadne, včetně rekonvalescence. Nevíte, co je příčinou Vaší vleklé nemoci? Veškeré informace jsou psány pouze z pohledu energetického systému. 

Zaměstnání a kariéra

Jste v pracovním poměru a zajímá Vás, jak to bude s Vaší prací vypadat výhledově? Podnikáte a chcete znát, jak Vám podnikání nadále půjde? Jste na mateřské a zajímá Vás, zda práci najdete? Máte strach z výpovědi či ukončení smlouvy? Rozhodujete se, zda začít podnikat? Polepšíte si?


Jako bonus se dozvíte, jaká bude Vaše roční karta.Co vše máte v případě zájmu o výklad udělat: Uhraďte platbu 650 Kč

na č.ú: 2200855862/2010 do poznámky: jméno odesílatele. Chcete-li výklad co nejrychleji, doporučuji zaslat kopii o provedené platbě na můj email: skodovamarketa@email.cz  V jiném případě výklad provedu až po obdržení platby. 


Bude Vás více a tak mějte trpělivost, než výklad zpracuji a odešlu. Také mi na email zašlete křestní jméno osoby pro kterou je výklad určen + celé její datum narození. Je potřeba připsat potřebné údaje, aby mohl být výklad dobře proveden. 


A tak v případě, že hledáte práci, napište hledám práci. V případě, že nemáte vztah, napište hledám lásku. V případě, že vztah máte, napište i jméno konkrétního partnera, milence + jeho celé datum narození. V případě, že Vás v novém roce čeká operace, napište datum operace. Následně vyčkejte, zpracuji výklad, který Vám emailem odešlu.


Příklad:

Jana datum narození, vztah Petr datum narození ( milenec ) Zdenka datum ( hledám práci ) David datum narození, vztah Hana datum narození ( manželka ) Richard datum narození (operace 15. 4. 2019 ) Simona datum narození ( hledám lásku ) Jiří datum narození, vztah Petra datum narození ( partnerka )
Berte na vědomí, že výklad bude zpracován na jeden rok